Rabobank Oss Bernheze

Ruitersport Ver. De Zilverhoef

De Zilverhoef is een vereniging voor ruitersportliefhebbers uit (de omgeving van) Geffen. Wij willen onze leden de mogelijkheid bieden om hun sport, passie en hobby zo goed mogelijk uit te kunnen oefenen, zowel op recreatief als op wedstrijd niveau.

Bestedingsdoel

Voor onze jongste leden willen wij een onvergetelijk ponykamp organiseren. We willen investeren in activiteiten voor pony en kind. Ook willen we materialen aanschaffen die we jaarlijks kunnen gebruiken zoals een tent en tafels en stoelen. Ook onze volwassen leden willen we dit jaar een mooie clubdag kunnen bieden met spelmaterialen voor de paarden. Die ook goed bruikbaar zijn op onze veelzijdige evenementen.
Ga naar de website van Ruitersport Ver. De Zilverhoef
Resultaat:€ 426,33