Rabobank Oss Bernheze

De Helodies

Sequenzz is de naam van het orkest van gitaarvereniging 'de Helodies'. Vanaf 2015 treden wij op onder deze nieuwe naam. Het engelse woord sequence betekend toonladder en volgorde of opeenvolging. De toonladder staat voor wat onze leden samen brengt: gezellig samen muziek maken. Opeenvolging wijst op onze geschiedenis. Onze vereniging 'de Helodies' is al meer dan 50 jaar een begrip in de regio. Onze Sequenzz schrijven we met Q en dubbel -Z. We spelen covers, maar wel op onze eigen-wijze!

Bestedingsdoel

Ons bestedingsdoel is de aanschaf van nieuwe apparatuur. De huidige apparatuur ter versterking van onze gitaren en zang tijdens optredens is wat verouderd. Met nieuwe versterkers, luidsprekers en monitors zijn we verzekerd dat we de komende jaren weer heel wat mooie optredens kunnen verzorgen in de regio!
Resultaat:€ 292,20