Rabobank Oss Bernheze

N.L.C. '03

NLC’03 is een middelgrote voetbalvereniging met een kleine 500 leden, merendeels afkomstig uit Lith, Lithoijen en Teeffelen. Het is een club waar plezier en prestatie hand in hand gaan en waar de nadruk ligt op de ontwikkeling van de voetballers en de verschillende teams. Daarnaast willen we een vereniging zijn waar iedereen op een prettige manier betrokken kan zijn bij de sport, zowel voetballers, trainers als de vele vrijwilligers.

Bestedingsdoel

Voor onze vereniging is naast de sportieve prestatie ook de derde helft belangrijk. Na de wedstrijd genieten spelers en supporters in de kantine vaak nog van een hapje en een drankje. Dit is goed voor de onderlinge verbondenheid en het verenigingsgevoel. Daarom willen we de kantine verder aankleden. Hiervoor hebben we wat extra meubilair nodig dat ook gebruikt kan worden onder het buitenterras. Deze meubels zullen zorgen voor een nog betere sfeer en gezelligheid bij de club. We hopen op uw stem!
Ga naar de website van N.L.C. '03
Resultaat:€ 1.063,42