Rabobank Oss Bernheze

Popkoor Enjoy

Popkoor Enjoy

Ons koor is opgericht in 2005 door een clubje enthousiaste mensen. Om de week op donderdagavond repeteren we in bar de Ketel in Vorstenbosch. Ons repertoire bestaat uit popnummers van de jaren 70 tot hedendaagse nummers. Ons koor telt maar liefst 80 leden vanuit de hele regio; van Veghel tot Heesch, van Nuland tot Langenboom. Songcoach Henny van Houtum hanteert de PK-methode, ofwel Plezier is Kwaliteit!!

Bestedingsdoel

Op zaterdag 26 oktober is er een Promsconcert in CC De Pas in Heesch georganiseerd door orkest Aurora Con Brio. Popkoor Enjoy is gevraagd om hier medewerking aan te verlenen. Wij zingen een aantal top 2000 nummers met het orkest en ondersteunen de solisten. Om goed verstaanbaar te zijn zou het fantastisch zijn als alle koorleden gebruik kunnen maken van headsets. Ook voor andere optredens in de toekomst binnen de gemeente Bernheze is dit een waardevolle investering voor ons koor.
Ga naar de website van Popkoor Enjoy
Resultaat:€ 292,20