Rabobank Oss Bernheze

KBO Geffen

Wij willen met instemming van leden komen tot een nieuwe naam voor onze vereniging en deze naam bekendmaken op een feestelijke kennismakingsmiddag. Op deze manier willen we ook meer bekendheid geven over activiteiten aan m.n. de jongere senioren wie wij ook veel te bieden hebben.

Onze KBO telt ruim 300 leden. Wij hebben veel werkgroepen die zich inspannen om mensen met elkaar in contact te brengen, verbinding te zoeken, het leven te vieren en te groeien.

Bestedingsdoel

Wij zetten in op groei van onze groep en dan m.n. voor de groep 50 plus! Vitaal, sprankelend, volop genietend van het leven. In die geest willen wij activiteiten organiseren variƫrend van kaarten, reizen, informatieve bijeenkomsten, kienen, biljarten, creatieve vaardigheden, gym, wandelen, jeu de boules, muzikale activiteiten, belangenbehartiging 55 plussers en wij zijn bereid de suggesties van aspirant leden mee te nemen in ons activiteitenaanbod.

Resultaat:€ 780,80