Rabobank Oss Bernheze

Scouting doctor Saal van Zwanenberg

Scouting Saal is al bijna 40 jaar actief in Oss! Scouting staat voor uitdaging! Bij Scouting besteden kinderen en jongeren op een actieve en uitdagende manier hun vrije tijd. Ze hebben veel plezier met elkaar en leren om samen te werken en respect te hebben voor de ander. Zo ontwikkelen kinderen en jongeren zich op een natuurlijke manier tot zelfstandige mensen en krijgen ze de ruimte om te ontdekken en te leren! Elke week beleven onze ruim 140 leden een gevarieerd programma!

Bestedingsdoel

Onze groep is de laatste jaren flink aan het groeien. We merken dat steeds meer kinderen de variatie en uitdaging die onze groep biedt waarderen. Om klaar te zijn voor de mooie toekomst die ons te wachten staat, en de kinderen uit Oss een actieve en uitdagende tijd te kunnen bieden, willen wij onze blokhut uitbreiden met een nieuw sanitaire ruimte. Met deze ingreep maken we tevens de hal wat lichter en ruimer, waarmee we de veiligheid en beleving van onze (jeugd-)leden vergroten.
Ga naar de website van Scouting doctor Saal van Zwanenberg
Resultaat:€ 498,18