Rabobank Oss Bernheze

Fietsclub De Lekke Tube Loosbroek

FC de Lekke Tube uit Loosbroek is een toerfietsvereniging waar in groepsverband gefietst wordt op de racefiets en mountainbike, zowel door dames als heren.

Onze vereniging is opgericht in 2010 en aangesloten bij de Nederlandse ToerFiets Unie (NTFU). Momenteel heeft onze vereniging 70 leden.

Het belangrijkste doel van onze vereniging is en blijft het samen fietsen.

Bestedingsdoel

In verband met het 10 jarig bestaan van onze vereniging in 2020, willen we voor de kinderen in Loosbroek een fietsclinic organiseren op de moutainbike en crossfiets. Door deze clinic willen we de kinderen kennis laten maken met de fietssport. Tijdens deze clinic krijgen ze onder andere behendigheidsoefeningen die ze ook kunnen toepassen op de gewone fiets tussen het drukke verkeer op weg naar school.
Resultaat:€ 296,99