Rabobank Oss Bernheze

Smartlappenkoor De Gezellige Noten

Smartlappenkoor De Gezellige Noten zingt vooral levensliederen en smartlappen, maar ook moderne Nederlandse liedjes. Wij repeteren 1x in de 3 weken in Dorpshuis ´t Slotje in Herpen van 19.45 tot 21.45. Onze leden komen uit Herpen maar ook uit omliggende dorpen. Iedereen is welkom bij ons. Wij treden voornamelijk op in Zorgcentra of op Smartlappenfestivals. Gezelligheid staat bij ons bovenaan.

Bestedingsdoel

Omdat wij in 2020 ons 2de lustrum vieren, organiseren wij op 20 september 2020 een Smartlappenfestival in Herpen. Hier komt ontzettend veel bij kijken dus een bijdrage van Rabo ClubSupport komt hierbij goed van pas. Ook willen we nog 20/25 nieuwe muziekstandaarden aanschaffen.
Ga naar de website van Smartlappenkoor De Gezellige Noten
Resultaat:€ 445,49