Rabobank Oss Bernheze

St Erfgoedlokaal Haren ons Dorp

Het erfgoedlokaal is gehuisvest in de voormalige kloosterboerderij van klooster Bethlehem - Kerkplein 6 - te Haren. Hierin is een sfeervol en educatief erfgoedlokaal gehuisvest, waarin met name de historie van het dorp Haren en haar directe omgeving gepresenteerd wordt. Hoofdzakelijk zal hier met beeld en geluid de agrarische achtergrond van het dorp belicht worden, aangevuld met cultuurhistorische elementen uit het verenigingsleven, onderwijs, kloosterleven, religie, middenstand, archeologie et

Bestedingsdoel

Binnen het Erfgoedlokaal presenteren we periodiek tentoonstelling gerelateerd aan thema's uit het dagelijkse leven en het leven uit de 20e eeuw. Om tentoonstellingen inhoud te geven zijn financiƫle middelen nodig voor drukwerk, presentatiemateriaal en beeld en geluid componenten.
Ga naar de website van St Erfgoedlokaal Haren ons Dorp
Resultaat:€ 498,18