Rabobank Oss Bernheze

Buurtvereniging Akkerfietje

Buurtvereniging 't Akkerfietje is een buurtvereniging in het Dorpje Nuland, Wij verzorgen voor onze wijk diverse activiteiten zoals jaarlijks een buurtfeest, een sinterklaasmiddag, Paaseieren zoeken, een jeu de boules toernooi en nog diverse uitstapjes. Ook proberen wij de speeltuin inclusief voetbalveld schoon en netjes te houden zodat de kinderen in de wijk hier lekker en vrij kunnen blijven spelen.

Bestedingsdoel

Het onderhouden en in stand houden van de mooie speeltuin die wij in de wijk hebben inclusief voetbalveld van kustgras is er extra geld nodig, het geld wat via de Rabo Clubsupport kunnen wij dan gebruiken zodat de speeltuin en voetbalveld in goede staat blijven. Maar ook het hekwerk en de zaken rondom de speeltuin hebben onderhoud nodig, als het geld beschikbaar komt zal buurtvereniging 't Akkerfietje kijken wat hersteld of onderhouden moet worden zodat het geld direct gebruikt wordt.
Resultaat:€ 273,04