Rabobank Randmeren

Sportvereniging Rood-Wit '58

Wij zijn al jaren een begrip in Putten als voetbalvereniging in de regio Krachtighuizen. Voor jong en oud zijn er mogelijkheden om bij ons competitief en recreatief te voetballen. Alles op een mooie accommodatie en onder begeleiding van bevlogen vrijwilligers.

Bestedingsdoel

Met deze actie willen wij geld ophalen om als aanvulling op onze prachtige tribune een koffiecorner aan het hoofdveld te bouwen voor de winterse maanden. Helaas ligt ons prachtige hoofdveld niet direct voor de kantine en zijn er geen mogelijkheden voor een bakje koffie tijdens de wedstrijd zonder de spanning van de wedstrijd te missen. Een koffiecorner is een mooie toevoeging aan alle faciliteiten die wij onze leden en bezoekers te bieden hebben!
Ga naar de website van Sportvereniging Rood-Wit '58
Resultaat:€ 750,27