Rabobank Randmeren

Sportvereniging Veensche Boys

Veensche Boys is een gezellige vereniging waar sfeer, plezier en prestatie samen gaan. Veensche Boys is een vereniging met voor bijna iedereen wat wils. Van kaboutervoetbal tot 35+/45+ voetbal, zaterdag- en zondagsenioren, jeugdvoetbal (jongens & meisjes) en zaalvoetbal. Daarnaast beschikt Veensche Boys over een fantastische nieuwe kantine met een uitzicht over het schitterende hoofdveld.

Bestedingsdoel

Nu de nieuwe kantine en kleedlokalen al enige tijd in gebruik zijn genomen en het terrein aan de inrichting toe is willen we graag voor de (kleinere) jeugd een speeltuin aanleggen. Het is onze wens om de allerkleinsten die onze club bezoeken wat meer vertier te geven. Steeds meer ouders met kleine kinderen laten zich zien op ons sportpark en dat zien we natuurlijk met genoegen. Maar voor de kleintjes hebben we niet echt een mooi plekje. Vandaar de wens om eens te kijken naar een mooie speeltuin.
Ga naar de website van Sportvereniging Veensche Boys
Resultaat:€ 464,38