Rabobank Randmeren

Korfbalvereniging Sparta

Sparta Korfbal Nijkerk is een korfbalvereniging met ongeveer 300 leden. Door de combi van dames en heren binnen het spel korfbal is de cultuur heel sociaal en open. Samen moeten we het doen en dat tonen de fanatieke vrijwilligers binnen de club. Spelplezier is het thema voor onze vereniging. Iedereen van jong tot oud is bij Sparta Korfbal welkom en moet zichzelf kunnen zijn binnen de actieve korfbal sport.

Bestedingsdoel

De jeugd heeft de toekomst! Dit is een veelgehoorde uitspraak, maar vanuit de korfbalsport herkennen we dit als geen ander. Met twee handen gooien, vangen, inzicht, enz. begint bij de basis en dus bij de jeugd. De komende jaren willen wij als vereniging fors inzetten in het opleiden en begeleiden van de jeugd. Trainers gaan op cursus, coördinatoren gaan trainers coachen, talent ontwikkeling, persoonlijke aandacht, allemaal acties die we gaan opzetten en hiervoor hebben we geld nodig.
Ga naar de website van Korfbalvereniging Sparta
Resultaat:€ 447,81