Rabobank Randmeren

Badmintonklub Nijkerk

BCN is de badmintonclub in Nijkerk voor jong en oud. De club is voor mensen in en rondom Nijkerk die willen badmintonnen om hun gezondheid te verbeteren en/of om gezellig met andere mensen te sporten. Ook bieden wij de mogelijkheid aan om mee te doen aan landelijke competities. Een van onze onderscheidende kenmerken in vergelijking met andere badmintonverenigingen is dat wij eens in de c.a. 6 weken een husseltoernooi met de hele vereniging hebben; met een borrel erna.

Bestedingsdoel

Aangezien onze vereniging begin 2021 50 jaar wordt willen we dit als bestedingsdoel aanwijzen. We gaan hiervoor een commisie maken om dit feest te organiseren. Een van de doelen van de commisie wordt ook om badminton zichtbaarder te maken. Hiervoor zijn we nu aan het kijken naar de pilot die de badmintonbond aan het houden is met een shuttle die ook geschikt is om buiten te gebruiken wanneer het waait.
Ga naar de website van Badmintonklub Nijkerk
Resultaat:€ 236,50