Rabobank Randmeren

Hockeyclub Nijkerk

Hockeyclub Nijkerk is een gezellige vereniging met ongeveer 300 leden. Wij zijn een familieclub waarbij sportiviteit, ambitie en gezelligheid heel goed samen gaan. In 2018 hebben wij een nieuw clubhuis gekregen waar al onze leden hun steentje aan bij hebben gedragen. Vanaf 6 jaar kun je bij onze vereniging komen hockeyen!

Bestedingsdoel

In het voorjaar 2020 gaat HC Nijkerk in samenwerking met Nijkerk Sportief en Gezond een schoolhockeytoernooi organiseren voor basisschoolleerlingen uit groep 3-5. (dit wordt een nieuw toernooi op de schoolkalender!) Daaraan voorafgaand organiseren wij als club clinics voor deze leerlingen. Om dit goed en veilig te kunnen faciliteren hebben wij extra materialen nodig als hockeysticks, bitjes en scheenbeschermers. Een bijdrage vanuit Rabobank Clubsupport is dan ook heel erg welkom.
Ga naar de website van Hockeyclub Nijkerk
Resultaat:€ 369,08