Rabobank Randmeren

EHBO Afdeling Putten

Onze vereniging heeft als doel het opleiden en actueel houden van de kennis/vaardigheden van EHBO en Reanimatie van onze leden. Door het geregeld oefenen van diverse handelingen kunnen onze EHBO leden hulp bieden in geval van noodsituaties.

Bestedingsdoel

Wij hebben hiervoor reanimatiepoppen nodig, zowel volwassen poppen als kind poppen. Deze poppen zijn door de techniek aan de binnenzijde duur in de aanschaf maar ook in het onderhoud.

Onze leden kunnen met deze poppen hun vaardigheid van beademing en reanimeren oefenen. Ook mensen die de basiscursus volgen die in oktober 2019 van start gaat, kunnen gebruik maken van deze oefenpoppen. Wanneer er geld genoeg is, kunnen wij ook AED trainingsapparatuur aanschaffen om leden te blijven trainen.
Ga naar de website van EHBO Afdeling Putten
Resultaat:€ 646,69