Rabobank Randmeren

Stichting Scouting 'Ragay-Redoz'

Scouting Ragay Redoz Harderwijk dankt zijn succes aan de veelzijdigheid van de activiteiten. Wij dagen de jeugd weer uit. Van looptochten tot grote strategische groepsspelen en van eten koken boven een kampvuur tot een grote tokkelbaan.
Er is volop ruimte om de eigen mogelijkheden en vaardigheden te ontplooien. Ieder kind heeft talenten en vaardigheden. De kinderen werken vaak in teamverband. Zo leren ze met elkaar rekening te houden en verantwoordelijkheid te dragen.

Bestedingsdoel

Voor een divers spelaanbod zijn wij altijd opzoek naar nieuw spelmateriaal waarin wij onze jeugdleden opnieuw kunnen uitdagen om hun vaardigheden en verantwoordelijkheden spelenderwijs te ontwikkelen. Van deze bijdrage willen wij dan ook ons huidige spelmateriaal vervangen en uitbreiden.
Ga naar de website van Stichting Scouting 'Ragay-Redoz'
Resultaat:€ 381,51