Rabobank Randmeren

Kinderkoor 'De Jonge Luitjes'

Een vereniging met jaarlijks wisselend aantal leden. We bestaan nu 11 jaar en repeteren wekelijks met de kinderen en tieners. Een grote tijdsinvestering, maar dit wordt vol liefde en energie gedaan. Het bestuur bestaat uit de dirigenten en penningmeester die dus volledig betrokken zijn op het koor. Op ons hoogtepunt telde het koor 80 leden, momenteel 30. Dus ook wij hebben te kampen met ledendaling. Wij willen graag onze contributie laag houden en mede dankzij deze campagne houden we dat vol!

Bestedingsdoel

Ons doel is om zoveel mogelijk kinderen te laten zingen! Elk kind van (bijna) 4 tot en met 12 jaar is welkom bij ons koor, ongeacht welke kerk, school of situatie. We organiseren jaarlijks afwisselende concerten die vooral voor kinderen leuk en toegankelijk zijn. We genieten extra als we ergens uitgenodigd worden, dat doen we ook graag voor een klein bedrag. Mede dankzij deze campagne kunnen we dit volhouden en houden we de contributie laag. Fijn voor de ouders en goed voor de laagdrempeligheid.
Ga naar de website van Kinderkoor 'De Jonge Luitjes'
Resultaat:€ 406,37