Rabobank Randmeren

Schietvereniging 'Willem Tell'

Schietvereniging Willem Tell is opgericht op 5 mei 1888. Gehuisvest aan de Parkweg in Harderwijk en heeft daar de beschikking over een 50-meter baan met acht schietpunten. Sinds 2007 is daar een 10 meter luchtbaan bijgekomen met op de 8 schietpunten een PC gestuurd systeem. Na het schieten is er een gezellige bar voor een drankje of de mogelijkheid tot poolbiljart en darten.

Bestedingsdoel

De luchtgeweren en luchtpistolen zijn tussen de 10 en 20 jaar oud. Hoewel deze nog werken, zijn ze behoorlijk versleten en technisch achterhaald. Daarnaast zijn er nog geen materialen zoals schietjassen, meetapparatuur om de luchtwapens te controleren en diverse overige zaken. Om onze jeugd de mogelijkheid te bieden echt de topsport te kunnen gaan beoefenen, is er een vernieuwing nodig van de materialen. Ook zouden we graag het pleintje naast de vereniging van de gemeente willen overnemen.
Ga naar de website van Schietvereniging 'Willem Tell'
Resultaat:€ 108,06