Rabobank Randmeren

Chr. Zangvereniging Halleluja

Zangvereniging "Halleluja" te Nijkerkerveen kent een rijke geschiedenis, het koor werd 1 november 2023 opgericht door de heer Balster, eigenaar van een sigarenzaak in het Koolhaaspark. De achtergrond van zijn streven was om in Nijkerkerveen een zangvereniging van de grond te krijgen, dit omdat er in het dorp toen niet zoveel te beleven viel. Zeventig koorleden in totaal. Nu in 2019 bestaat het koor uit 27 koorleden die wekelijks met heel veel enthousiasme de wekelijkse repetities bijwonen.

Bestedingsdoel

Jaarlijks organiseert de Koninklijke Christelijke Zangsbond voor de koren in Nederland een korenfestival. Dit jaar is ons koor in Leeuwarden geweest en het vervoer hiervan vindt plaats met een touringcar. Ook in het jaar 2020 willen wij heel graag aan deze activiteit deelnemen.
Tevens organiseert ons koor haar jaarlijks najaarsconcert in de Ebenhaezer Kerk te Nijkerkerveen en met het aanvullen van een soliste zou dit prachtig zijn.
Resultaat:€ 244,79