Rabobank Randmeren

Nijkerkse Sportclub

Nijkerkse Sportclub is een voetbalvereniging. Onze club bestaat inmiddels 86 jaar. Wij zijn een kleinschalige voetbalvereniging met diverse jeugd- en seniorenteams. Tot nu toe alleen een "heren" afdeling. Er bestaan vergevorderde plannen om een dames tak op te gaan zetten.

Bestedingsdoel

Tot 4 jaar geleden had NSC binnen Nijkerk de enige G Voetbal afdeling. Door afnemende belangstelling werd deze destijds gestopt. Inmiddels krijgen wij signalen dat er toch weer behoefte is om te gaan voetballen. Daartoe zij wij bezig een structuur op te zetten zodat er trainingsavonden en wedstrijddagen komen voor mensen uit Nijkerk en omgeving met lichamelijke - en geestelijke beperkingen. Met de bijdrage van de Rabobank willen wij de kosten voor de mensen op een zo laag mogelijk niveau brengen
Resultaat:€ 344,23