Rabobank Randmeren

Nijkerks Stedelijk Fanfare Corps

Het Nijkerks Stedelijk Fanfare Corps bestaat 125 jaar en is niet weg te denken uit de Nijkerkse samenleving. Jaarlijks speelt het NSFC bij diverse activiteiten in Nijkerk. Ook worden eigen concerten gegeven en is de vereniging nog zichtbaar op straat aanwezig bij diverse evenementen.

Kortom een levendige muziekvereniging met leden van 8-80 jaar.

Bestedingsdoel

Wij besteden als vereniging veel aandacht aan onze jeugd en hebben daarvoor continue nieuwe muziek instrumenten nodig. Met uitbreiding hiervan kunnen we de jeugd kennis laten maken met muziek, instrumenten en onze verenging. Wij zijn actief met een eigen jeugdopleiding en jeugd kan dan ook samen muziek maken bij het opleidingsorkest en de jeugd slagwerkgroep Kabaal.
Steun onze vereniging en onze jeugd zodat het NSFC ook in de toekomst kan blijven bestaan.
Ga naar de website van Nijkerks Stedelijk Fanfare Corps
Resultaat:€ 567,97