Rabobank Randmeren

Reddingsbrigade Bunschoten Spakenburg

Het doel van de vereniging is om de verdrikingsdood te voorkomen. Onze vereniging geeft lessen reddingszwemmen in de Duker. Wij leren kinderen en jongeren de gevaren van water en hoe zij zichzelf of een ander kunnen redden. Daarnaast houden onze lifeguards toezicht bij diverse waterevenementen in de gemeente daarnaast oefenen we jaarlijks bijzondere reddingen.

Bestedingsdoel

Het is een grote wens van de vereniging om te oefenen met een auto te water. Hoe bevrijd je jezelf en anderen wanneer een auto te water gaat. De vereniging heeft niet zelf een oefenauto in het bezit dus deze moet worden ingehuurd. Met deze oefening hopen wij de leden van onze vereniging op te leiden hoe te handelen wanneer je met de auto het water terecht komt zodat de kans op overleven groter wordt in een dergelijke situatie.
Ga naar de website van Reddingsbrigade Bunschoten Spakenburg
Resultaat:€ 468,52