Rabobank Regio Eindhoven

DOEN! KPJ Nederwetten

Het doel van onze vereniging is het in groepsverband organiseren van activiteiten die een gezellig, ontspannend en vaak een sportief of actief karakter hebben. Gestreefd wordt naar laag drempeligheid en diversiteit aan activiteiten. We organiseren deze activiteiten voor onze leden. Maar steeds vaker ook activiteiten voor alle inwoners van Nederwetten. Hierdoor willen we op onze manier een bijdrage leveren aan de saamhorigheid en leefbaarheid en instandhouding van ons kleine kerkdorp.

Bestedingsdoel

Het aantal jeugdleden stijgt elk jaar. We zien dat deze activiteiten onze leden bindt, ook al zitten ze op andere scholen of bij andere verenigingen. Alle jeugd tot 16 jaar is bij ons welkom; ouderen kunnen zich aansluiten bij de volwassenen. We willen voor de jeugdleden leuke, sportieve en vernieuwende activiteiten blijven organiseren. Hiervoor zijn we telkens op zoek naar vernieuwende sport en spelmaterialen. Ook in het jaarlijkse kampweekend willen we investeren. Alvast bedankt voor de steun.
Ga naar de website van DOEN! KPJ Nederwetten
Resultaat:€ 485,82