Rabobank 's-Hertogenbosch en Omstreken

Duketown Ladies

​Duketown Ladies.
​Wij zijn het barbershopkoor Duketown Ladies uit ’s-Hertogenbosch en omgeving. Ons koor is opgericht in 2009 en heeft momenteel ruim 20 leden. De muzikale leiding is sinds november 2013 in handen van Evelien Janssen-Clement. Wij repeteren iedere maandagavond van 19.30 – 22.15 uur in het Dieze College (voorheen: De Rietlanden) Elke repetitie sluiten we af met een zgn. afterglow, een drankje en zingen, kenmerkend voor barbershop-zingen.

Bestedingsdoel

Ons barbershopkoor bestaat dit jaar 10 jaar. Dit willen we graag vieren met onze leden. De wens van de Ladies is, om deel te nemen aan een Internationaal festival in Europa. Een geweldige ervaring en een rijke toevoeging van de groepsmentaliteit. Ook willen we graag investeren in coaching en ontwikkeling van het koor. We hopen, door mee te doen aan deze prachtig opgezette clubsupport actie, hiervoor geld vrij te kunnen maken.
Ga naar de website van Duketown Ladies
Resultaat:€ 302,55