Rabobank Salland

FC R.O.D.A.-Daventria CJV'ers

FC RDC is een voetbalvereniging in Deventer-Noord, in 2013 als fusieclub ontstaan tussen drie roemruchte verenigingen uit Deventer. Onze teams spelen op zaterdag, op zondag en in de zaal. Speerpunten zijn o.a. het jeugdvoetbal, het meidenvoetbal en de All Stars. We zijn een vitale vereniging waar het vrijwilligersbeleid een impuls nodig heeft.

Bestedingsdoel

De vereniging heeft vorig seizoen een campagne gelanceerd om vrijwilligers te werven (zie crowdfinding actie op de website van FC RDC). We willen als vereniging een vervolgstap zetten door onze vrijwilligers extra te ondersteunen en in het zonnetje te zetten. Omdat we zonder vrijwilligers niet kunnen bestaan. Te denken valt aan het organiseren van een vrijwilligersavond om nooit te vergeten, aanschaf van herkenbare kleding om trots op te zijn en het scholen en trainen van onze vrijwilligers.
Ga naar de website van FC R.O.D.A.-Daventria CJV'ers
Resultaat:€ 483,13