Rabobank Salland

V.V. Vocluma

De volleybalvereniging Vocluma te Marienheem neemt een grote plek in Marienheem in, op sportief en recreatief gebied. De vereniging biedt sport, ontspanning en verbondenheid aan alle inwoners van Marienheem en omstreken. De activiteiten van de vereniging zijn zoveel mogelijk gericht op alle leeftijden. We proberen dagelijks een zo gevarieerd mogelijk programma aan te bieden op zowel sportief als op recreatief gebied en willen een plezierige club zijn waar behalve leden ook anderen graag komen

Bestedingsdoel

Bestedingsdoel; Afsluitbare kastenwand, voor privacy gevoelig materiaal en kostbaarheden is daarvoor onmisbaar. Bestedingsdoel; Een glazen wand van veiligheidsglas om structureel zorg te dragen voor de veiligheid van georganiseerde activiteiten en waarbij tevens optimaal contact kan worden gehouden met de personen in de zaal. Bestedingsdoel; Geluidsinstallatie; dit zorgt voor verstaanbaarheid en verhoging van sfeerbeleving bij alle georganiseerde activiteiten van onze vereniging.
Ga naar de website van V.V. Vocluma
Resultaat:€ 363,84