Rabobank Salland

CV Assendorperzotten Marienheem

Carnavalsvereniging de Assendorper Zotten zet zich elk jaar opnieuw in om Mariënheem een te gek carnavalsfeest te geven. Dit lukt ieder jaar, mede dankzij de steun van tientallen vrijwilligers.

Bestedingsdoel

Tijdens de carnaval wordt onze vereniging en dorp vertegenwoordigd door verscheidene groepen dansmariekes. Deze groepen zijn maandenlang aan het oefenen, om tijdens de carnaval spetterende optredens te verzorgen. Mede dankzij het fanatisme en plezier wat deze groepen uitstralen, is carnaval in Mariënheem elk jaar weer een topfeest! Wij als vereniging willen onze dansmariekes graag belonen voor hun inzet. Daarom gaat de opbrengst van deze actie naar kleding voor deze meiden & dames.
Ga naar de website van CV Assendorperzotten Marienheem
Resultaat:€ 399,63