Rabobank Salland

E.H.B.O. Heeten-NW. Heeten

Wij zijn een groep van ruim 70 enthousiaste gecertificeerde vrijwilligers die lid zijn van de EHBO vereniging Heeten-Nieuw Heeten. Tijdens evenementen in onze dorpen bent u ons vast wel eens tegen gekomen. We zijn tegenwoordig onmisbaar op elke evenement.
Weet u precies wat u moet doen bij een ongeval thuis, op uw werk of ergens waar u zich op dat moment bevind?
Kunt u eerste hulp verlenen?
Weet u hoe een AED apparaat werkt?
Precies! Daarom bevelen wij onze EHBO cursus bij u aan.

Bestedingsdoel

Onze vereniging heeft voor de uitvoerende taken tijdens evenementen de beschikking over een aantal AED's. Deze zijn aan vervanging toe. Om onze vrijwilligers gecertificeerd te houden dienen zij regelmatig een reanimatie te oefenen met reanimatie oefenpoppen en trainings-AED. Ook de trainings-AED's dienen vervangen worden.
Ga naar de website van E.H.B.O. Heeten-NW. Heeten
Resultaat:€ 1.204,85