Rabobank Salland

S.V. Heeten

SV Heeten vervult een belangrijke rol in de samenleving van Heeten. Als voetbalvereniging streven we naar kwaliteit in alle geledingen van de vereniging. Van trainingsgroep tot veteranenelftal en van vrijwilliger tot hoofdtrainer. We hebben respect voor normen en waarden voor een warme dorpsvereniging in de samenleving. Onze leden dragen met trots ons groen-witte tenue in het streven naar prestaties op het veld en daarbuiten.

Bestedingsdoel

Het beleid van SV Heeten wenst dat alle thuiswedstrijden voorzien zijn van goed opgeleide clubscheidsrechters. Wij leiden onze eigen clubscheidsrechters op (spelers onder 15 jaar). Wij geloven in het zelf opleiden van scheidsrechters. We proberen meer lerend vermogen te bereiken door aan de hand van praktijksituaties voorbeelden aan te dragen. Dit willen we realiseren door drie avonden te organiseren en te werken met camera-analyses. We willen de scheidsrechters hiermee professionaliseren.
Resultaat:€ 858,90