Rabobank Salland

Carnavalsvereniging Sallands Zotten

Carnavalsvereniging Sallands Zotten uit Heeten is een kleine carnavalsvereniging die zich inzet voor diverse evenementen in Heeten, zoals de Carnavalsoptocht en het Paasvuur. We bestaan nu 53 jaar en zijn een vaste waarde voor het dorp. Tijdens carnaval hebben we festiviteiten voor jong en oud.

Bestedingsdoel

Het bestedingsdoel is nieuwe kleding voor de Raad van Elf. De huidige kleding is al dertig jaar in gebruik en nodig aan vervanging toe. De kosten van deze kleding (steek en cape) is aanzienlijk groot voor onze vereniging en we zullen dan ook blij zijn met elke bijdrage om deze kostenpost te verlichten. De Raad van Elf zet zich elk jaar belangeloos in om de nodige activiteiten te ondersteunen tijdens Carnaval en het Paasvuur. Zij verdien de nieuwe kleding.
Ga naar de website van Carnavalsvereniging Sallands Zotten
Resultaat:€ 226,65