Rabobank Salland

Oranjevereniging Heeten-Schoonheten

De Oranjevereniging organiseert diverse kinderspelen tijdens koningsdag, En in Juni organiseren wij de Heetense kermis. Wij organiseren voor elke leeftijdsgroep activiteiten, woensdagavond organiseren we voor de bejaarden op de Stevenskamp, Donderdagavond organiseren we kaarten en puzzelen. Vrijdagmiddag opening van de kermis, aansluitend een bedrijven-uurtje eten en borrelen, Vrijdagavond voor jeugd. Zaterdag kinderbingo, en avonds muziekband, Zondag div. toertochten, kermis en familiemiddag.

Bestedingsdoel

We willen graag een mooie koningsdag en Kermis organiseren voor de gehele bevolking van Heeten en Schoonheeten, en we willen graag onze verlichting vervangen voor led-verlichting. Het bestedingsdoel is dan ook tweeledig namelijk de leefbaarheid in ons dorp bevorderen en energie besparen.
Ga naar de website van Oranjevereniging Heeten-Schoonheten
Resultaat:€ 226,65