Rabobank Salland

Volleybalvereniging Hevo

Volleybalvereniging HEVO is een actieve Heinose volleybalvereniging met circa 200 jeugd- en seniorleden. HEVO is opgericht op 1 september 1954 en heeft als thuisbasis de sporthal Hoogerheijne. De vereniging biedt volleybal aan op niveau. Voor getalenteerde leden is er alle ruimte om door te stromen naar de hogere niveaus. Er is natuurlijk ook aandacht voor leden, die wekelijks lekker willen trainen en een serieuze, maar leuke wedstrijd willen spelen. Ook is er een recreantencompetitie.

Bestedingsdoel

De trainer, coach vervullen binnen Hevo een essentiƫle rol. Zij zijn nodig om leden te enthousiasmeren, aanjagen van activiteiten, pedagogisch & didactisch vlak. Zij zijn het uithangbord voor Hevo. De behoeft aan bijscholing en begeleiding is dan ook overduidelijk. Dit geld ook voor scheidsrechters, zij moeten kwalitatief goed opgeleid zijn om de wedstrijden op clubniveau en de wedstrijden die namens onze vereniging worden gefloten. De behoefte aan opleiden van nieuwe scheidsrechters is groot.
Ga naar de website van Volleybalvereniging Hevo
Resultaat:€ 405,59