Rabobank Salland

Wijhese Harmonie

De Wijhese Harmonie is opgericht als fanfare op 21 juli 1883 en is daarmee de oudste vereniging van Wijhe. Onze Grande Dame is oud maar springlevend, jong van geest en maakt zeker deel uit van het bruisende leven van Wijhe. Bij evenementen als Koningsdag, 4 en 5 mei, de Sinterklaasintocht en de laatste jaren op de Wijhese kerstmarkt is de Wijhese Harmonie altijd present.
Dat is de Grande Dame van Wijhe zeker: een bloeiende en vitale vereniging waar heel veel muziek in zit.

Bestedingsdoel

Met ons nieuwe plan, waarbij we heel Wijhe betrekken,hopen wij uiteraard om meer muzikale mensen uit Wijhe en omstreken een onze vereniging te binden. Hiervoor hebben we dan nieuwe instrumenten nodig om iedereen te kunnen laten schitteren op een goed instrument.
Daarnaast willen we onze muziekkast uitbreiden, voor zowel jong als oud, van klassiek tot pop voor ieder wat wils. Zo kunnen we bij elk optreden een ieder amuseren.
Ga naar de website van Wijhese Harmonie
Resultaat:€ 489,10