Rabobank Salland

Wijhese Zwemclub

WZC is een dynamische vereniging die op verschillende fronten op zwemgebied actief is. Bij de zwemclub kun je kiezen voor fitzwemmen en diplomazwemmen en waterpolo. WZC speelt met 6 teams in de waterpolo competities van de Regio Oost. De vereniging bestaat sinds 14 april 1930 en is daarmee een van de oudste verenigingen van Wijhe.

Bestedingsdoel

WZC bestaat in 2020 alweer 90 jaar! Dit willen wij gaan vieren met onze leden, oud-leden en de bezoekers van ons thuisbad, van De Welters. Het exacte programma blijft nog even geheim. Daarnaast willen wij graag shirts/polo's aanschaffen voor onze waterpoloteams, zodat we er met z'n alle mooi opstaan in ons jubileumjaar. Stem op ons, zodat we zoveel mogelijk wensen kunnen realiseren.
Ga naar de website van Wijhese Zwemclub
Resultaat:€ 477,17