Rabobank Salland

voedselbank Deventer

Zoals u weet is er meer armoede in Nederland dan menigeen denkt. Hoe mooi is dat er bij de Deventer voedselbank zo'n kleine 90 vrijwilligers werken die gedurende 5 dagen in de week actief zijn voor mensen die minder bedeeld zijn. Voor meer dan de helft is het heel fijn als zij bedrijfskleding dragen. Dit is goed voor de representatie naar de buitenwereld als mensen naar de supermarkten gaan om spullen op te halen. Of voor de mensen die de voedselpakketten uitdelen. Zeer nodig voor bescherming.

Bestedingsdoel

Mensen die in de loods werken en naar distributiecentra gaan dienen schoenen met stalen neuzen te dragen. Dit ter bescherming. Daar voedselbank Deventer geheel afhankelijk is van donaties grijp ik alle mogelijkheden aan om geld te werven. Onze vrijwilligers verdienen het om een stuk veiligheid te creƫren zodat zij optimaal voedsel voor de medemens kunnen werven zonder zelf in de problemen te komen. Ik hoop van harte dat mijn verzoek wordt ingewilligd.
Bestedingsdoel is ook veiligheid.
Ga naar de website van voedselbank Deventer
Resultaat:€ 1.252,56