Rabobank Salland

Vocaal Ensemble Ars Cantandi

Ars Cantandi, letterlijke betekenis: "de kunst van het zingen", bestaat uit een club van gepassioneerde zangers. Wij zingen hoofdzakelijk (licht) klassieke en moderne muziek. Dit doen wij onder leiding van onze enthousiaste dirigente Sonia Lynn Bjornsen. Wij zijn een kleine groep zangers (maximaal 20 personen) Ons streven is te zingen op een hoog niveau. Wij repeteren eens in de twee weken en bekostigen alles zelf.

Bestedingsdoel

Ons bestedingsdoel: een nieuwe piano:
Om ons doel, zingen op een hoog niveau, te bereiken willen wij heel graag een nieuwe piano aanschaffen. Wij zullen dan met nog meer zangplezier onze mooie muziekstukken kunnen instuderen. U begrijpt dat hiervoor de nodige aantal euro’s benodigd zijn en willen u vragen uw stem op onze vereniging uit te brengen
Ga naar de website van Vocaal Ensemble Ars Cantandi
Resultaat:€ 184,90