Rabobank Salland

Reddingsbrigade Raalte

Sinds 1983 zet Reddingsbrigade Raalte zich in om de verdrinkingsdood in de ruimste zin van het woord te voorkomen en te bestrijden. De jongste jeugdleden leren spelenderwijs zichzelf in veiligheid te brengen en elk jaar leer je wat nieuws. Verder organiseren wij een aantal keer per jaar activiteiten. Wij trainen op vrijdagavonden vanaf 18:05.

Bestedingsdoel

Reddingsvesten zijn zeer belangrijk voor de eigen veiligheid in en op het water. Onze leden trainen hier dan ook regelmatig mee. Jezelf en anderen redden begint bij boven water blijven.

Naast een goede conditie en anderen redden is het blijven drijven een belangrijk onderdeel in de exameneisen. Dit kan met een hulpmiddel (een stuk hout), maar dit moeten zij ook leren met reddingsvesten.

De oude reddingsvesten zijn versleten. U kunt ons helpen om deze te vervangen voor mooie, nieuwe vesten.
Ga naar de website van Reddingsbrigade Raalte
Resultaat:€ 375,77