Rabobank Salland

Handbalvereniging Haarle

Handbalvereniging Haarle is op 28 september 1975 opgericht. In eerste instantie werd er getraind en gespeeld op de plaatselijke voetbalvelden. Daarna in sporthallen van buurtdorpen. Vanaf 1984 wordt er gebruik gemaakt van de sporthal Sprengendal in Haarle.

We nemen in het seizoen '19-'20 met 3 seniorenteams 7 jeugdteams deel aan de zaalcompetitie. Naast de zaalcompetitie zijn onze leden ook erg enthousiast over Beach Handball. Afgelopen seizoen hebben we meegedaan met de Beach competitie.

Bestedingsdoel

Ons bestedingsdoel is om naast de reguliere trainingen, ook op een andere wijze trainingen aan te bieden aan onze (jeugd)speeltsters.

Eén van de onderdelen is het aanbieden van trainingsmogelijkheden en extra materialen voor Beach Handball. Een ander doel is om in de schoolvakanties leuke activiteiten voor onze jeugd te organiseren. Daarnaast willen we ieder jaar weer nieuwe trainingsmaterialen aanbieden om de trainingen nog leuker en leerzamer te maken.
Ga naar de website van Handbalvereniging Haarle
Resultaat:€ 512,95