Rabobank Salland

Stichting Evenementen Commissie Lettele

De SECL, voluit Stichting Evenementen Commissie Lettele, is een commissie die door het jaar heen verschillende evenementen organiseert. Onder de jaarlijks terugkerende evenementen vallen het paasvuur, Koningsdag en de kermis. Deze worden allemaal mogelijk gemaakt door vele vrijwilligers uit de gemeenschap van ons dorp Lettele die veel tijd beschikbaar stellen om de evenementen te laten zijn zoals u ze al jaren kent.

Bestedingsdoel

Om kermis en paasvuur mogelijk te maken in Lettele kunnen we niet zonder sponsoring. We gebruiken dit om materialen te onderhouden en gratis entree mogelijk te maken voor iedereen in het dorp. Voor alle leeftijden en ook buurtdorpen.
Ga naar de website van Stichting Evenementen Commissie Lettele
Resultaat:€ 172,97