Rabobank Salland

PV de Kloosterruiters

PV de Kloosterruiters is een landelijke rijvereniging en ponyclub. Wij zorgen ervoor dat de paardensport in verengingsverband kan worden beoefend. Iedere woensdagavond vinden de dressuur- en springlessen plaats bij paardensportcentrum Tiebot aan de Kloosterstraat te Olst. Ieder jaar organiseert de vereniging een dressuur- en springconcours voor alle ruiters uit de wijde omgeving. Daarnaast organiseert de verenging ieder jaar een clubkampioenschap waarbij onze leden de strijd met elkaar aangaan.

Bestedingsdoel

Helaas zien we dat de organisatie van wedstrijden door verenigingen in de regio terugloopt door diverse factoren. Wij willen door jaarlijks een concours te blijven organiseren een bijdrage leveren aan de paardensport in regio Salland. In 2020 viert PV de Kloosterruiters haar 50 jarig bestaan. In dit jaar willen wij een jubileumconcours organiseren om deze mijlpaal te vieren. Dit concours is opengesteld voor alle ruiters uit de wijde omgeving.
Ga naar de website van PV de Kloosterruiters
Resultaat:€ 256,48