Rabobank Salland

Imkervereniging "de IJsselbijkers"

Imkervereniging “de IJsselbijkers” staat voor een vitale en natuurlijke bijenhouderij, waar mensen met verschillende interesses en opvattingen van harte welkom zijn. Wij willen een vereniging zijn die het houden van bijen maatschappelijk relevant acht, en in Salland een actieve bijdrage wil leveren aan uitdragen van kennis en vaardigheid bij het houden van bijen. Een vereniging die zich inspant om de leefomstandigheden van bijen en andere bestuivende insecten te verbeteren.

Bestedingsdoel

Gedurende het bijenseizoen wordt regelmatig bijenwas door de imker gewonnen. Het betreft oude wasraten, geslingerde honingraten en verwijderde zegelwas die van de bijen wordt afgenomen. Het produceren van deze bijenwas heeft veel energie van de bijen gevraagd. Door het vervaardigen van waswafels kan de imker deze oude was recyclen en teruggeven aan de bijen. Als imkervereniging vinden we het belangrijk de faciliteiten te hebben om een duurzame eigen waskringloop te ondersteunen voor onze leden.
Ga naar de website van Imkervereniging "de IJsselbijkers"
Resultaat:€ 178,94