PAARDENSPORTVERENIGING DE HOLLANDSCHE IJSSELRUITERS

Natuur & Milieu, Sport

De naam zegt het al, wij zijn een paardensport vereniging gevestigd langs de Hollandse IJssel in Oudewater. Een fijne paardensportvereniging waar leden met een eigen paard of pony lid kunnen worden. Wij beschikken over een mooie accommodatie waar zowel de recreatieve als de fanatieke wedstrijdruiter binnen de verschillende disciplines terecht kan om de paardensport te kunnen beoefenen. Onze leden vind je in alle verschillende disciplines van de sport: dressuur, springen, eventing en mennen.

Ons doel

Op onze verenging hebben wij een grote binnen rijbaan van 65 bij 20 meter, deze rijbaan wordt in de winter veel gebruikt. Het dak van de rijbaan is aan vervanging toe en bestaat nog voor een groot deel uit asbest, wij zouden dit graag vervangen.

Daarnaast is het er in de zomer vaak te warm om te rijden. Door tijdens de vervanging het dak direct te isoleren wordt het in de zomermaanden ook fijn om in de binnen rijbaan te rijden en kunnen onze leden de bak zo optimaal mogelijk benutten.

Duurzamer groeien

Vergelijkbare clubs

Ook wij gebruiken cookies

Door op ‘accepteren’ te klikken, accepteer je alle cookies (en vergelijkbare technieken) op deze website. Hiermee kunnen wij en derden jouw internetgedrag op deze website volgen en verwerken daarbij jouw persoonsgegevens. Door ons en derden kan een profiel worden gemaakt waarmee gepersonaliseerde advertenties kunnen worden getoond. Door op ‘Wijzig cookie instellingen’ te klikken, kun je een andere cookie voorkeur kiezen.

Meer informatie over cookies
 

Haal het meeste uit onze website, app én websites van derden, met advertenties die voor jou relevant zijn. Jouw internetgedrag wordt gedeeld met Rabobank en derden die cookies plaatsen.
Haal het meeste uit onze website en app met advertenties die voor jou relevant zijn. Jouw internetgedrag wordt alleen met Rabobank gedeeld.
Voor een goedwerkende website en app worden alleen functionele en analytische cookies geplaatst.