Rabobank Vallei en Rijn

Christelijk Kinderkoor SPRING

Spring is een christelijk kinderkoor voor kinderen vanaf 5 jaar. We bestaan sinds 2010 en onze dirigente is Adriƫlle Schouten. Momenteel hebben we ruim 15 enthousiaste leden en we zijn op zoek naar nieuwe leden. We zingen voornamelijk christelijke liederen. Daarnaast wordt er ook aandacht besteed aan stemvorming en presentatie. Elke vrijdag komen we bij elkaar om te repeteren. Ieder jaar hebben we enkele openbare uitvoeringen en zingen we een paar keer voor ouderen, bijvoorbeeld bij Opella.

Bestedingsdoel

Komend jaar bestaat ons koor 10 jaar. Daar willen we natuurlijk extra aandacht aan geven met een mooi jubileumconcert. Voor de kosten voor inhuur van muzikanten, de huur van een concertlocatie e.d. kunnen we nog wel wat extra financiƫle middelen gebruiken.
Ga naar de website van Christelijk Kinderkoor SPRING
Resultaat:€ 1.824,00