Rabobank Vallei en Rijn

Christelijke Showkorpsen 'Irene'

Een muziekvereniging als IRENE is traditie en een stukje cultuur van Hollandse bodem. Irene Ede is opgericht in 1949 en bestaat dit jaar 70 jaar. Wij hebben een eigen opleidingsprogramma. Een uitdagend traject dat tot doel heeft kinderen te laten instromen bij de jeugdshowband om zo de toekomst van onze vereniging te borgen. Zowel onze jeugdshowband als showband presteert op topniveau in de Nederlandse showbandwereld. En verzorgen optredens in binnen- en buiteland.

Bestedingsdoel

Wij als vereniging hebben geen winstgevendheid, maar stoppen al onze financiƫle middelen in de vereniging om deze in stand te houden en daar waar mogelijk te vernieuwen om nog betere prestaties te kunnen leveren. Zowel onze Music Kids, Jeugdshowband en Showband staat er de aanschaf van nieuwe uniformen op de begroting. Een onkostenpost welke voor onze vereniging zonder financiƫle steun niet haalbaar is.
Ga naar de website van Christelijke Showkorpsen 'Irene'
Resultaat:€ 2.448,00