Rabobank Vallei en Rijn

Edese IJsvereniging

De Edese IJsvereniging is een bloeiende (en groeiende) vereniging waar je in de winter kunt schaatsen en in de zomer leert skeeleren op onze 400 meter combibaan in Ede. We hebben ongeveer 200 leden die actief zijn bij de vereniging. Onze vereniging is een gezellige sportvereniging waar je met de hele familie kunt sporten op elk niveau: wedstrijd- en recreatiesport, jong en oud, schaatsen en skeeleraars, beginners en gevorderden. De EIJV is er voor iedereen.

Bestedingsdoel

Als het vriest, komen heel veel schaatsliefhebbers uit de omgeving van Ede naar onze 400 meter baan om te genieten van natuurijs. In de zomer organiseren we veel skeelerwedstrijden voor de jeugd. Grote wens is verstaanbaar geluid op onze baan te krijgen door een goede geluidsinstallatie aan te schaffen. Zo kunnen rijders en publiek goed op de hoogte blijven tijdens een wedstrijd en genieten van muziek tijdens het rijden.
Ga naar de website van Edese IJsvereniging
Resultaat:€ 2.400,00