Rabobank Vallei en Rijn

Evolution Twirlteam

Evolution Twirlteam uit Veenendaal bestaat sinds 1 mei 2013. De vereniging bestaat uit enthousiaste meiden die deelnemen in een team, duo of solistisch onderdeel. Twirlen is in Nederland niet een heel bekende sport. Twirlen kan vergeleken worden met ritmisch gymnastiek, waarbij er gegooid wordt met een baton (stok). Binnen de vereniging staan sportiviteit, plezier en passie voor het twirlen voorop.

Bestedingsdoel

Zaterdag 9 november organiseren we een voorstelling in Veenendaal in de sporthal waar familieleden, vriendjes/vriendinnetjes en ander belangstellenden welkom zijn.
Tijdens deze voorstellingen laten onze leden hun shows (als solist, in duo of teamverband) zien.
We willen het bestedingsdoel gebruiken om de voorstelling te kunnen organiseren, waarbij we denken aan o.a. een muziekinstallatie, spreker en outfits voor de leden.
Ga naar de website van Evolution Twirlteam
Resultaat:€ 456,00