Rabobank Vallei en Rijn

Harmonie 'Caecilia'

Traditie, meesterschap, vernieuwing, gezelligheid, vriendschap en mooie muziek maken. Dit is waar de Veenendaalse Harmonie Caecilia voor staat. Met een bestaan van al 115 jaar is de Veenendaalse Harmonie Caecilia niet meer weg te denken uit Veenendaal.

Bestedingsdoel

Harmonie Caecilia kan niet voortbestaan zonder de jeugdleden. Er worden binnen de vereniging lessen verzorgd om de jeugd enthousiast te maken om door te stromen naar het jeugdorkest en daarna de slagwerkgroep of het harmonieorkest. Wij zijn blij met onze jeugdleden en willen in ons jeugdbeleid blijven investeren. Om de professionele muziekdocenten, dirigenten en instrumenten te kunnen blijven financieren is iedere bijdrage zeer welkom!
Ga naar de website van Harmonie 'Caecilia'
Resultaat:€ 2.472,00