Rabobank Vallei en Rijn

Het Brabants Studenten Gilde

Het BSG is een kleine maar actieve groep studenten die aan de universiteit van Wageningen studeren die houden van Brabantse gezelligheid. De vereniging heeft ongeveer 40 leden, zodat 'ons kent ons' wel op gaat. We organiseren iedere week een activiteit waar zowel leden als geïnteresseerden welkom zijn. Zo hebben we afgelopen jaar o.a. een pubquiz georganiseerd, gepoold, een kerstdiner gehouden en onze eigen carnavalskraker gemaakt. Oftewel een hechte vriendengroep waar gezelligheid voorop staat.

Bestedingsdoel

Ons bestedingsdoel is het bekend maken van onze vereniging. Onze vereniging heeft steeds minder nieuwe leden en wij merken dat er ieder jaar nog velen zijn die nooit van het BSG gehoord hebben. Met een bijdrage van de Rabobank zouden wij in onze naambekendheid kunnen investeren. Zo willen we o.a. nieuwe BSG t-shirts drukken, zodat we meer opvallen. Met de Rabo Clubsupport hopen wij dan ook te bereiken dat de Brabantse cultuur in Wageningen blijft voortbestaan.
Ga naar de website van Het Brabants Studenten Gilde
Resultaat:€ 168,00