Rabobank Vallei en Rijn

LR en PC de Harsloruiters

De Harsloruiters is een zeer brede ruiter- en menvereniging. We bieden spring-, dressuur- en menlessen aan. Daarnaast organiseren we diverse wedstrijden waaronder de alom bekende wedstrijden op vrijdag en en zaterdag na Hemelvaart. Onze leden komen in verschillende categorie├źn uit op regionale en landelijke wedstrijden. Daarnaast maken we ook graag een buitenrit met elkaar en organiseren we elk najaar een Pink Ribbon Enjoy The Ride rit. Enkele leden spelen ook Polocrosse of rijden Eventing

Bestedingsdoel

Om de veiligheid van onze springlessen te waarborgen moeten we een deel van het hindernissen materiaal vervangen en een deel weer netjes opknappen. Bij de menlessen en op Hoekelum maken we gebruik van portofoons die hun beste tijd gehad hebben en vervangen moeten worden. De organisatie van wedstrijden kan inmiddels niet meer zonder gedegen ICT apparatuur en daarom moeten we een (2e hands) laptop aanschaffen voor het wedstrijdsecretariaat.
Ga naar de website van LR en PC de Harsloruiters
Resultaat:€ 600,00